mimiBazoš je určen pro publikaci inzerce z oblasti dětského zboží. Vložení inzerátu je zdarma. Detailní pravidla serveru najdete zde.

Chcete-li využívat mimiBazoš naplno, zaregistrujte se! Nicméně hlavní služby webu jsou dostupné i neregistrovaným uživatelům.

Registrovaný uživatel

Má přehled a kontrolu nad svými inzeráty. Může je libovolně mazat a editovat. Jeho e-mail není zveřejněn, zpráva je mu z kontaktního formuláře doručena z našeho serveru.

Vaše inzeráty vidíte přehledně ve svém účtu (položka v hlavním menu Můj účet). Odtud je též můžete editovat a mazat.

Neregistrovaný uživatel

Také neregistrovaný uživatel může vkládat inzeráty. Nemůže však využívat kontaktního formuláře, takže jeho mail je uveden v kontaktech. Pro možnost pozdější editace nebo smazání inzerátu musí každému inzerátu zadat heslo, pomocí nějž jej může později editovat.

Chcete-li editovat vámi zadaný inzerát, najděte jej v konkrétní sekci, zobrazte jej, dole pod inzerátem následně stiskněte Upravit. Pak budete vyzvání k zadání hesla, které jste pro tento účel zadali a budete moci inzerát upravit nebo smazat.

Zapomenuté heslo

Pokud se vám nedaří přihlásit a tušíte, že by to mohlo být neznalostí zapomenutím hesla, zde si je nechejte poslat na e-mail.

Pomoc, nevím si rady

Pokud si s něčím na tomto webu nevíte rady, nebo máte jakýkoli problém, napište nám!